Odporúčame


Tipy na Valentínske darčeky pre ženy

Sviatok sv. Valentína k čoraz viac populárnejším komerčným sviatkom možno aj preto, že dokáže príjemne spríjemniť studený februárový deň. Avšak na druhej strane, zaľúbencov dokáže potrápiť s tým, čo kúpiť svojej polovičke. Problém majú vraj najmä muži ktorí netušia, čo by mohlo ich drahú potešiť. Nezúfajte – máme tu niekoľko dobrých tipov na darčeky na Valentína!

Samozrejme, všetko sa odvíja od jej povahy a od toho, na aké darčeky ste zvyknutí. Možno vám pri nejakej príležitosti nebadane načrtla čo by ju mohlo potešiť, čo potrebuje alebo po čom túži. Ak ste to však nepostrehli ostávajú vám dve možnosti. Môžete sa spoľahnúť na klasiku a pár dní pred Valentínom zavítať do obchodov ktoré v tomto období praskajú pod srdiečkami a sladkými zamilovanými predmetmi.

Ale máte aj druhú, pre mnohých priateľnejšiu možnosť – nakúpiť niečo originálne cez internet v pohodlí domova. Navyše, ušetríte tým aj svoj čas a v neposlednom rade aj peniaze. Výskúšajte napríklad internetový obchod fotoramiky.sk

Romantičku určite potešíte starou dobrou klasikou. Príkladom sú šálky v tvare srdca ktoré umocnia vaše vyznanie lásky. Týmto štýlom rozhodne nič nepokazíte.

šálky v tvare srdca

K sviatku zamilovaných patrí aj večer plný sviečok a vášne. Aby ste túto čarovnú atmosféru trošku okorenili, kúpte jej podprsenku spolu s nohavičkami ktoré potešia nielen vaše oči, ale umocnia aj vašu chuť na ňu. Reč je o spodnom prádle z cukríkov na ktorom si pochutnáte obaja. Môžete si byť istý, že na ten večer nezabudne.

Vybrať jej môžete aj niečo obyčajné v neobyčajnom prevedení. Zbožňuje horúcu šálku čaju po náročnom dni v práci? Potom je pre ňu ideálna sada dvoch ručne vyrobených šálok zo skla. Precízna výrobná kvalita zaručuje dlhú životnosť takže sa z nich môže tešiť naozaj dlho, a to aj po ich umytí v umývačke riadu. K tejto sade môžete dokúpiť aj čajník ktorý je taktiež celý zo skla, takže farba čaju sa v ňom bude krásne vynímať.

Mnoho takýchto, aj iných vychytávok môžete objaviť na internete, spomedzi mnohých eshopov stojí za pozornosť webová stránka igift.sk. Ponúka vám široký záber najrôznejších možností na kúpu darčeka alebo darčekov pre vašu milovanú polovičku.