Odporúčame


Tipy na Valentínske darčeky pre mužov

Každý si pri predstave Valentína, dňa zaľúbených, predstaví niečo iné. Možno je vo vašich predstavách romantický večer vo vani, dovolenka v exotickej krajine, alebo malý darček na znak vašej lásky od svojej polovičky. A práve pri hmotných darčekoch sa trošku pristavme.

V deň Valentína (a ešte aj pár dní pred ním) nezoženiete nič iné, iba srdiečka, plyšáčiky a zaľúbené vecičky. Čo ak chcete darovať niečo originálne? Stavte na internet! Aj v tomto špecifickom období nájdete niečo neutrálne. A dokonca na svoje si prídu aj ľudia, ktorí dávajú prednosť originalite a humoru.

Je váš drahý často v práci? Spestrite mu pracovný stôl o čoraz populárnejšiu „neocube“. Ide o supermagnetické guličky ktoré ho budú baviť hodiny a tento darček zaručene nemá šancu skončiť v šuflíku. Balenie obsahuje 216 guličiek, ktoré sú k sebe veľmi silno priťahované. Poslúžia mu aj k tréningu priestorovej predstavivosti i tvorivosti, okrem toho má aj skvelé antistresové účinky.

Neocube strieborné

Prípadne skúste darovať nejakú alkoholovú hru - alkoholé darčeky sú veľmi obľúbené u chlapoch. Rád váš priateľ stavia puzzle, prípadne cestuje a spoznáva nové mestá, prípadne známe budovy? Siahnite po 3D puzzle - vyberte zaujímavé miesto a sledujte ako sa teší pri stavaní

Ak však predsa len chcete darovať niečo srdiečkovské, ako tip vám poslúžia formičky na ľad v tvare srdca, alebo mini putá na kľúče ktoré si na Valentína rozpolíte a darujete navzájom. Alebo mu darujte niečo, čo vám nechtiac načrtol že by potreboval, ale v krásnej darčekovej krabici v tvare srdca.

Pokiaľ vás nepresvedčil ani jeden zo spomenutých tipov na darček, navštívte web igift.sk, v ktorom nájdete tovary roztriedené do prehľadných kategórii. Stačí už len vybrať to správne prekvapenie pre svojho partnera.