Odporúčame
Erotika na Valentín

Ak Vás omrzeli klišé darčeky, ktoré ste dali svojej partnerke ku sviatku zamilovaných, tak určite nastal čas obzrieť sa po niečom originálnejšom než je čokoláda v tvare srdca. Vyberte svojej milovanej sexy darček a sviatok svätého Valentína si užijete obaja.

Výber erotického prádla

Nebojte sa nie je to až také ťažké ako si možno v prvom momente myslíte. Výrobcovia erotického prádla mysleli aj na to, že práve takáto bielizeň sa často stáva darčekom od mužov a preto prispôsobili výrobu sexy prádielka tak, aby nebolo ťažké určiť správnu veľkosť. Existuje niekoľko značení veľkosti, no najčastejšie je S/M, L/XL a XXL – jednoducho zaradíte svoju milovanú polovičku do jednej z týchto veľkostných kategórii a máte na výber veľké množstvo erotického prádla.

Erotické košieľky

Košieľky so sexy nádychom patria medzi najobľúbenejšie. Často sú vyrobené z priesvitného alebo sieťového materiálu a sú dodávané spolu s tangami. Košieľkou zaručene nič nepokazíte a ak siahnete po menej erotickej verzii, napríklad po saténovej košieľke Vaša milovaná partnerka ju môže využívať aj ako bežnú košieľku na spanie počas letných mesiacov. Najobľúbenejšie sú čierne a biele verzie košieľok, no k sviatku svätého Valentína sa hodí predovšetkým červená farba, ktorá pôsobí zaľúbene no sexy zároveň.

Zahrajte sa

Popustite uzdu svojej fantázii a zahrajte sa s partnerkou na policajtku a zlodeja, doktorku a pacienta alebo inú podobnú rolu. Internetové obchody s erotickým prádlom ponúkajú aj sexy kostýmy, ktoré mnoho krát obsahujú aj v prípade zdravotnej sestry funkčný stetoskop alebo v prípade policajtky policajnú čiapku a putá. Skúste si okoreniť tento krásny sviatok netradičným valentínskym darčekom a zaručene na to nezabudnete.